Czas realizacji zamówienia

Składanie zamówień w naszym sklepie jest bardzo proste. Zaraz po złożeniu zamówienia, otrzymasz e-mail, z potwierdzeniem zamówienia, oraz linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia, od razu zaczynamy jego realizację, a o postępach realizacji informujemy na bieżąco.

 

Termin wysyłki zależy od dostępności produktów i wybranej formy płatności, a czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym oferowanym przez nas produkcie widniej termin, który określa, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane. W zależności od dostępności są to 24 godziny - do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku, gdy są to produkty trudno dostępne). Staramy się, by oferta opublikowana na stronie odpowiadała realnym stanom w magazynie, jednak, gdy zdarzy się, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – natychmiast o tym poinformujemy.

 

W przypadku złożenia zamówienia na kilku produktów, wysyłka całego zamówienia jest dopasowana do produktu, który ma najdłuższy czas wysyłki. W takim przypadku proponujemy realizowanie zamówienia etapami- wystarczy skontaktować się z nami lub wpisać odpowiednią informację w uwagach do złożonego zamówienia.

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna PayU– jest najwygodniejszym i bardzo szybkim sposobem realizacji zamówienia. W godzinach roboczych przelane pieniądze są księgowane na naszym koncie zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem – w tym przypadku, czas realizacji zamówienia jest zależny od momentu, w którym została zaksięgowana wpłata. W zależności od banku przeciętnie zajmuje to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze – jest to najszybsza forma płatności, która umożliwia natychmiastową realizację zamówienia. Warto pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami.

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska DPD zazwyczaj dostarcza zamówienia w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska standardowo dostarcza przesyłki w czasie deklarowanych 2 dni roboczych. Wysyłamy tylko przesyłką priorytetową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl