Maty filcowe na biurko

Mata filcowa to produkt, który łączy w sobie walor estetyczny z aspektem funkcjonalnym. Przekona się o tym każdy, kto zdecyduje się wypróbować nasz produkt w warunkach domowych lub w miejscu pracy. Podstawową zaletą maty z filcu jest bezpieczeństwo powierzchni. Podczas pracy blat biurka jest często narażony na uszkodzenia mechaniczne wynikające z przemieszczania po nim urządzeń elektronicznych oraz klasycznych elementów wyposażenia biurowego. Mata filcowa na biurko skutecznie zabezpiecza blat przed zarysowaniami, jednocześnie przedłużając jego żywotność.

Mata z filcu na biurko w domu i biurze

Pełniąc funkcję podkładki pod laptop i mysz mata z filcu zwiększa ergonomię pracy, jednocześnie wpływając na estetykę oraz personalizację miejsca pracy, które staje się bardziej „nasze”. Dodatkową zaletą produktu jest możliwość efektywnego zarządzania przestrzenią dzięki systemowi schowków i pętli przeznaczonych do przechowywania różnych podręcznych drobiazgów, takich jak notatnik czy słuchawki. Ze względu na specyfikę wykorzystanego do produkcji materiału mata doskonale sprawdza się jako podkładka pod mysz, dzięki czemu podczas pracy nie musimy się martwić, że nasza standardowa podkładka gdzieś się zawieruszyła – przestrzeń do pracy myszy mamy zawsze gotową na blacie biurka.

Spersonalizowana mata filcowa

Obok produktów gotowych oferujemy możliwość personalizacji maty filcowej tak, aby spełniała ona Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania. W ramach personalizacji zamówienia oferujemy szeroką gamę kolorystyczną filcu, różnorodność rozmiarów mat oraz możliwość zaprojektowania dodatkowych kieszeni i pętli tak, aby zawarty w macie organizer pomieścił wszystkie użytkowane akcesoria biurowe.

Serdecznie zapraszamy do zakupu i składania zamówień niestandardowych. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie produkt, z którego będziesz zadowolony!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl